Sim Sanayi ,

Tamer Grubun temeli 1977 yılında Tamer İnşaat Çelik Kapıları firması ile atılmıştır.Ülkemizde hızla gelişen inşaat sektörüne paralel olarak, 1985 yılından itibaren çelik kalıp sistemleri , iskele sistemleri, tünel kalıp sistemleri, teleskobik direk, çelik konstrüksiyon, prefabrik yapılar vs. ile bu ürünlere ait aksesuarları üreten ve sektörde hak ettiği yere kavuşan bir kuruluştur.

Hızla gelişen teknolojiye adaptasyon, yeni bakış açıları, zamana karşı yarış, rekabet ortamı, verdiğimiz sözleri yerine getirmekteki kararlılık, her geçen gün standartlarımızı yükseltmeyi ve tekniklerimizi geliştirmeyi sağlamıştır. firmamız ürünleri ile kendini yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda kanıtlamıştır.

kazancını yatırıma dönüştürmeyi ilke edinen tamer zaman içinde büyümüş ve bünyesine yeni kuruluşlar katmıştır; 1987 yılında sac, boru, profil ve hadde ürünleri ile sektöre hizmet vermek amacıyla sim sac profil demir firmasını kurmuştur.

200 yılında mühendislik ve müşavirlik alanında kurduğu tamer mühendislik firması, mühendislik müşavirlik hizmetlerinin dışında iskele ve kalıp sistemlerini kiralayarak söktöre hizmet vermektedir. ayrıca başkent organize sanayi bölgesinde kurmuş olduğu 9.000 m2 kapalı alana sahip fabrika binasında yeni yatırımlara yön vermeyi hedeflemektedir.2006 yılında insan sağlığına verdiği değerden hareketle sağlık sektörüne yönelerek büyük ortadoğu tıp merkezine ve 2009 yılında 19 mayıs hastanesi’ne ortak olarak sorumluluklarını bir kat daha arttırmıştır.

2009 yılında ise metal S markası ile üretim yapan sonbay boru profil A.Ş. yi bünyesine katmıştır kare ve diktörtgen profiller, sanayi boruları, galvanizli çelik borular ve profiller, oval ve elips profiller, özel boy ve ebatlarda şekilli profiller, özel yapı profilleri ile otomotiv, mabilya, inşaat, tarım ve imalat sanayine yönelik ürünlerin üretimini yapan sonbay boru profil A.Ş. ankara 1. organize sanayi bölgesi’nde bulunan 33.000 m2 alana sahip tesislerinde yılda 44.000 ton boru ve profil üretme kapasitesine sahiptir.

tamer grubun iş tecrübesi ve sunduğu ürünler sizlerin emek, zaman ve para güvencesidir.

saygılarımla, Ekrem TAMER.

b53e19288eb68b246d95aa21ac5d5e93

Vizyonumuz

Dünyanın en kaliteli ve pratik çözümlerini sunan İskele ve Kalıp sektöründe tüm dünyaya yön veren ve sektörümüzde ilk tercih edilen kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

Yüksek kaliteli , hızlı ve esnek proje çözümleme yöntemleri ile inşaat çelik kalıpları ve iskele sistemleri sektöründeki yenilikleri ülkemize kazandırmaktır.